اول شهريور سي و پنجمين قرعه كشي حساب‌هاي قرض الحسنه پس‌انداز بانك ملي ايران 


اول شهریور سی و پنجمین قرعه کشی حساب‌های قرض الحسنه پس‌انداز بانک ملی ایران

سی و پنجمین مرحله قرعه‌کشی حساب‌های قرض‌الحسنه پس انداز بانک ملی ایران اول شهریور ماه سال جاری برگزار می‌شود.

به گزارش طوفان نیوز،جایزه ویژه سی و پنجمین مرحله قرعه‌کشی حساب‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز بانک ملی ایران، ۵۰۰ جایزه ۵۰۰ میلیون ریالی (کمک هزینه خرید مسکن) است.

۵۰۰کمک هزینه خرید خودرو هر یک به ارزش ۲۵۰ میلیون ریال، ۵۰۰ کمک هزینه خرید لوازم خانگی هریک به ارزش ۱۰۰ میلیون ریال،۵۰۰ کمک هزینه تحصیلی هر یک به ارزش ۳۰ میلیون ریال، ۵۰۰ کارت خرید صنایع دستی و فرش دستباف هریک به ارزش ۱۰ میلیون ریال وبیش از یک میلیون فقره جایزه نقدی ۲۰۰ هزار ریالی، از دیگر جوایز این مرحله از قرعه‌‌کشی حساب‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز بانک ملی ایران است.

گفتنی است اعلام قطعی برندگان جوایز سی و پنجمین مرحله قرعه‌کشی حساب‌های پس‌انداز، پس از تائید نهایی هیأت نظارت بر قرعه‌کشی متعاقباً اطلاع رسانی خواهد شد.

بانک ملی ایران همچنین اسامی برندگان جشنواره‌های نوروزی و جام طلایی کانون جوانه‌های این بانک را اعلام کرد.

بانک ملی ایران به ۷۰ نفر از نوجوانان و نوباوگان میهن اسلامی که موفق شدند در فرصت تعیین شده (۲۰ اردیبهشت تا ۲۰ تیرماه سال جاری) امتیاز مربوط به جشنواره جام طلایی کانون جوانه‌ها را کسب کنند، تندیس جام جهانی اهدا خواهد کرد.

همچنین به قید قرعه به ۱۵۵۰ نفر از نوجوانان و نوباوگانی که در مهلت ۲ ماهه (۱۵ اسفند ۱۳۹۲ تا ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۳) نسبت به عضویت و شرکت در قرعه کشی جشنواره نوروزی کانون جوانه‌ها اقدام کرده بودند، جوایزی نظیر کمک هزینه خرید لب‌تاپ، تلسکوپ، دوچرخه، دوربین عکاسی، تبلت وجوایز نقدی دیگری به ارزش ۵۰۰ هزار ریال تا ۳۰ میلیون ریال به شرح ذیل اهدا خواهد شد.

۱- رتبه های ۱ تا ۳۰ : جایزه ۳۰ میلیون ریالی بابت کمک هزینه خرید لب تاپ

۲- رتبه های ۳۱-۷۰ : جایزه ۱۰ میلیون ریالی بابت کمک هزینه خرید تلکسوپ

۳- رتبه های ۷۱-۱۳۰ : جایزه ۵ میلیون ریالی بابت کمک هزینه خرید دوچرخه

۴- رتبه های ۱۳۱-۲۱۰ : جایزه ۳ میلیون ریالی بابت کمک هزینه خرید دوربین عکاسی

۵- رتبه های ۲۱۱-۲۵۰ : یک دستگاه تبلت دیمو

۶- رتبه های ۲۵۱-۱۵۵۰ : جایزه ۵۰۰ هزار ریالی

بانک ملی ایران ضمن پوزش از تأخیر در اعلام اسامی برندگان جشنواره‌های نوروزی و جام طلایی کانون جوانه‌ها، از تمامی برندگان ردیف ۵ جشنواره نوروزی (برندگان تبلت) درخواست کرد تا اطلاعات صحیح پستی خود را در پروفایل سایت کانون جوانه ها درج نمایند تا نسبت به ارسال جوایز آنها اقدام گردد. جوایز سایر برندگان نیز به حساب آرزوی آنها واریز خواهد شد.

شایان ذکر است کانون جوانه های بانک ملی ایران از ابتدای سال ۱۳۹۲ با هدف آموزش مفاهیم اقتصاد، پول، سرمایه و فرهنگ سازی استفاده از خدمات نوین بانکی به کودکان و نوجوانان راه اندازی گردید و در حال حاضر بالغ بر ۱۳۰ هزار و ۹۰۰ نفر از نوجوانان کشور در آن عضو هستند و فعالیت می کنند .

گفتنی است اسامی برندگان این دوره از جشنواره‌های برگزار شده در منوی جشنواره سایت کانون جوانه های بانک ملی ایران قابل مشاهده است .

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

14735مطلب نوشته است .نوشتن دیدگاه

 

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به طوفان نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

تاسیس 1393