کردستان نیازمند توسعه متوازن و همه جانبه است 


کردستان نیازمند توسعه متوازن و همه جانبه است

 

فرمانده سپاه بیت‌المقدس گفت: کردستان نیازمند توسعه متوازن و همه جانبه است و پیوست اول این توسعه آگاهی و آگاهی بخشی است و این کار از عهده رسانه‌های توانمند بر می‌آید.

به گزارش خبرنگار طوفان نیوز از سنندج، سردار محمدحسین رجبی در مراسم روز خبرنگار که به همت بسیج رسانه در کتابخانه آیت‌الله خامنه‌ای در سنندج برگزار شد، اظهار کرد: معتقدیم کردستان نیازمند توسعه متوازن و همه‌جانبه است.

وی با اشاره به اینکه نیاز اولیه و پیوست این توسعه آگاهی‌بخشی است، افزود: این کار از عهده و توان اصحاب رسانه برمی‌آید و باید به این اصل مهم و عنصر تعیین کننده توجه کنید.

وی خاطر نشان کرد: جای تقدیر و تشکر است که اجلاسیه‌های شهرستانی، استانی و اجلاسیه کنگره ۵۴۰۰ شهید خبرنگاران فعالیت کردند و جانانه اقدام کردند.

فرمانده سپاه بیت‌المقدس انعکاس بیش از چهار هزار مطلب از کنگره پیشمرگان مسلمان کرد و اجلاسیه ۵۴۰۰ شهید استان اقدامی ارزشمند است و قدردان زحمات اصحاب رسانه هستیم.

سردار رجبی گفت: عنصر فعال‌ سازنده و کلیدواژه اصحاب رسانه در توسعه متوازن نوشتن با صداقت است که در دل خبر باید دیده و رعایت شود.

وی اعلام کرد: کسانیکه قلم‌فرسایی می‌کنند و کارشان مورد اعتقاد سازمان و کسی نیست باید دید که اگر با واقعیات جامعه مطابقت دارد پس صداقت را در کار خود پیش برده است.

وی با بیان اینکه ده‌ها حوزه کاری از جمله محرومیت‌زدایی برای سپاه تعریف شده است، افزود: در یکی از شهرستان‌ها برای جمع‌بندی اقدامات سپاه در حوزه پیشرفت و آبادانی حضور داشتیم که مردم منطقه به ما ابراز محبت کردند اما هیچ مسوولی در برنامه حضور نداشت.

فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان اعلام کرد: ما می‌خواهیم شکل ورود ما به توسعه و محرومیت‌زدایی به نام ارگانی دیگر باشد و سپاه فقط کار کند چون هدف ما کارکردن و اطاعت امر از فرمانده کل قواست تا به عرصه محرومیت‌زدایی ورود پیدا کنیم.

سردار رجبی گفت: دو هزار پروژه در استان در حال انجام است که عام‌المنفعه و کم‌هزینه بوده و در هر شهرستان ۲۰۰ مورد آن انجام می‌شود.

وی از غیبت برخی از مسؤولان در پروژه‌های محرومیت‌زدایی گلایه کرد و گفت: این تعداد پروژه در استان تعریف شده ولی متأسفانه فرمانداران استان همچنان در ارائه لیست به سپاه غفلت می‌کنند و این نشان می‌دهد که هیچ اراده‌ای برای انجام کار وجود ندارد.

فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان بیان کرد: تاثیر رسانه بر وضعیت جاری و عملکردها مهم است و امید که فعالیت اصحاب رسانه در راستای تحقق اهداف نظام جمهوری اسلامی باشد.

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

16108مطلب نوشته است .Powered by WP Bannerize

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به طوفان نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

تاسیس 1393