رسانه‌ها برای حفظ وحدت و منافع ملی تلاش کنند 


رسانه‌ها برای حفظ وحدت و منافع ملی تلاش کنند

 

نماینده ولی فقیه کردستان گفت: رسانه‌ها باید با قلم و بیانی که دارند در راستای رفع مشکلات بکوشند، منافع ملی را ببینند و وحدت ایجاد کنند.

 

به گزارش خبرنگار طوفان نیوز از سنندج، آیت‌الله سیدمحمد حسینی شاهرودی در مراسم روز خبرنگار که به همت بسیج رسانه استان کردستان در کتابخانه آیت‌الله خامنه‌ای سنندج برگزار شد، اظهار کرد: خبرنگاران دوران جنگ تحمیلی در صحنه‌های جنگ و زیر آتش دشمن جان خود را به خطر می‌انداختند تا آن لحظات ثبت شود.

وی با اشاره به اینکه کل انقلاب اسلامی صحنه‌ جهاد است و جنگ تحمیلی بخشی از انقلاب به شمار می‌رود، افزود: تمام تلاش‌ها و جهادهای فرهنگی، اقتصادی که در مشاغل مختلف از جمله خبرنگاری دیده می‌شود به شکل طلیعه جهانی است و اولیای خدا نیز توانستند در عرصه‌های مختلف خود را نشان دهند.

 

وی خاطر نشان کرد: عرصه امنیت، دفاع و فرهنگ بسیار مهم است و در شرایط مختلف گاهی عده‌ای در خط مقدم این عرصه‌های مختلف قرار دارند و سنگردار هستند.

 

نماینده ولی فقیه در استان کردستان یادآور شد: انسان براساس فکر و درکش کار می‌کند و حتی در راه خدا جان می‌دهند اما عده‌ای هم در مسیر انحراف و سقوط بشر گام برمی‌دارند که در عذاب الهی قرار می‌گیرند.

 

آیت‌الله شاهرودی با بیان اینکه اعلام کرد: رسانه‌ها باید بتواند مطالب اثرگذار را منعکس کنند تا بتواند به رسالت خود در جامعه جامه عمل بپوشانند.

 

وی مبارزه و جهاد رسانه‌ای را نیاز امروز جامعه خواند و گفت: رسانه خط مقدم مقابله با دشمنی است که با تحریم‌ها، گرانی و مشکلات اقتصادی مردم را تحت فشار قرار می‌دهد.

 

وی با بیان اینکه خبرنگار می‌تواند موج‌آفرین و یا موج‌شکن باشد، اضافه کرد: رسانه باید تلاش کند با قلم و بیانی که دارد در راستای رفع مشکلات بکوشد و منافع ملی را ببیند و وحدت ایجاد کند تا کارهای بزرگ به نام رسانه و خبرنگار ثبت و ماندگار شود.

 

نماینده ولی فقیه در استان کردستان عنوان کرد: صداقت، دقت و اخلاص نیاز فعالیت خبرنگار است و باید قدرت خود را در مسیر خدا و برای حل مشکلات بکارگیرد.

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

16116مطلب نوشته است .Powered by WP Bannerize

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به طوفان نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

تاسیس 1393