گرامی داشت یاد و خاطر زنده یاد ناصر یمین مردوخی کردستانی ، پیشکسوت اصحاب رسانه در روز خبر نگار توسط محمدجواد ظریف،وزیر امورخارجه 


گرامی داشت یاد و خاطر زنده یاد ناصر یمین مردوخی کردستانی ، پیشکسوت اصحاب رسانه در روز خبر نگار توسط محمدجواد ظریف،وزیر امورخارجه

 

وزیر خارجه کشورمان در آغاز نشست خبری خود روز خبرنگار را تبریک گفت.

به گزارش طوفان نیوز از ایسنا ، محمد جواد ظریف در آغاز نشست خبری خود با رسانه های داخلی و خارجی که به مناسبت روز خبرنگار برگزار شد گفت: آقای دعایی همواره با لطف خود بنده را مورد شفقت قرار داده است.

وی با تشکر از ربیعی و خدادی و تبریک به مناسبت روز خبرنگار به همه خبرنگاران، سالروز شهادت محمود صارمی را تبریک و تسلیت گفت.

وی یاد دیپلمات‌هایی که در  جریان حمله طالبان  به کنسولگری ایران در مزار شریف به شهادت رسیدند را  نیز گرامی داشت.

وزیر خارجه همچنین یاد شهید آوینی را گرامی داشت و گفت: در این جا مناسب است یاد و خاطره  مرحوم مردوخی را نیز گرامی بداریم.

ظریف همچنین برای سه  تن از خبرنگاران که این روزها در بستر بیماری هستند آرزوی سلامت و بهبودی کرد.

براساس این گزارش این اولین بار بود که ظریف در داخل کشور در یک نشست خبری طولانی و با حضور خبرنگاران داخلی و خارجی شرکت می‌کرد.

این نشست به مناسبت روز خبرنگار برگزار شد و در پایان  خبرنگاران با وزیر خارجه عکس یادگاری گرفتند.

نشست خبری ظریف از حساب کاربری  وزارت خارجه در آپارات به طور مستقیم پخش می‌شد و برخی از خبرنگاران سیاست خارجی نیز به صورت زنده این گفت‌وگوی خبری را از صفحه ایسنتاگرام خود پوشش دادند.

در آغاز این نشست محمود دعایی مدیر مسئول روزنامه اطلاعات زمانی که در وصف ظریف و همچنین برخی توهین‌هایی که نسبت به وی می‌شود، سخن می‌گفت جملاتش را همراه با بغض و گریه بیان کرد.

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

16116مطلب نوشته است .Powered by WP Bannerize

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به طوفان نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

تاسیس 1393