۹۶ درصد پروژه مهار آب‌های مرزی با کمک بانک سپه اجرایی شد 


۹۶ درصد پروژه مهار آب‌های مرزی با کمک بانک سپه اجرایی شد

عبدالمهدی بخشنده، مشارکت بانک سپه در ابر پروژه آب‌های مرزی را جزو افتخارات بزرگ این بانک قلمداد کرد

با اجرای طرح مهار آب‌های مرزی ۵٫۵ میلیارد مترمکعب آب کشور مدیریت شد / ۹۶ درصد پروژه مهار آب‌های مرزی با کمک بانک سپه اجرایی شد / ۱۸۰ هزار هکتار از زمین‌های کشاورزی برای اولین بار زیر کشت آبی رفت

 

معاون برنامه‌ریزی و امور اقتصادی وزارت جهاد کشاورزی، مشارکت بانک سپه در ابر پروژه آب‌های مرزی را جزو افتخارات بزرگ این بانک قلمداد کرد.

عبدالمهدی بخشنده در مجمع عمومی عادی سالیانه بانک سپه ضمن اشاره به اختصاص ۸ میلیارد و ۵۰۰ میلیون دلار اعتبار برای اجرای مهار آب‌های مرزی کشور، تصریح کرد: با همکاری وزارت خانه‌های کشاورزی، نیرو و بانک سپه ۹۶ درصد پروژه‌های طرح ملی مهار آب‌های مرزی عملیاتی شده است.

وی، با قدردانی از تلاش‌های شبانه‌روزی مدیرعامل، اعضای هیئت‌مدیره، ارکان و کارکنان بانک سپه در سال گذشته، از همکاری‌های این بانک در اجرای طرح مهار آب‌های مرزی، خرید تضمینی گندم، سامانه توزیع آرد و سامانه نهاده‌های دامی و نیز تخصیص منابع از محل صندوق توسعه ملی و سرمایه‌گذاری‌های انجام‌شده در بخش کشاورزی تشکر کرد.

وی گفت: اجرای ابر پروژه مهار آب‌های مرزی کشور با همکاری مشترک وزارت جهاد کشاورزی و وزارت نیرو و بانک سپه به مدیریت بیش از ۵٫۵ میلیارد مترمکعب آبی که از مرزهای کشور خارج می‌شد، منجر شد.

بخشنده افزود: با اجرای طرح مهار آب‌های مرزی ۲۲۴ هزار هکتار زمین زراعی زهکشی و به شبکه آبیاری مجهز شد اضافه شد و ۱۸۰ هزار هکتار زمین کشاورزی برای اولین بار زیر کشت آبی رفت.

معاون برنامه‌ریزی و امور اقتصادی وزارت جهاد کشاورزی تأکید کرد: هر زمان که با مجموعه و مدیران بانک سپه در این حوزه تماس یا ارتباطی داشتیم نهایت مساعدت و همراهی را در این خصوص با جهاد کشاورزی داشته‌اند.

 

 

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

17111مطلب نوشته است .Powered by WP Bannerize

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به طوفان نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

تاسیس 1393