کنگره ۵۴۰۰ شهید کردستان مصداق بارز یک کار فرهنگی فاخر است 


کنگره ۵۴۰۰ شهید کردستان مصداق بارز یک کار فرهنگی فاخر است

 

 

 

 

فرمانده سپاه کردستان اظهار داشت: آنچه که امروز مورد پسند سپاه است، استفاده درست از ظرفیت‌های ممکن با همکاری ارگان‌های دولتی در زمینه‌ کار فرهنگی فاخر است که نمونه بارز و مبرای آن برگزاری کنگره ۵۴۰۰ شهید استان است.

به گزارش خبرنگار طوفان نیوز از سنندج، سردار محمدحسین رجبی ظهر امروز در افتتاحیه کتابخانه طرح ندای فطرت که در سازمان بسیج جامعه زنان کردستان برگزار شد، اظهار داشت: آنچه که امروز در کارهای فرهنگی شاهد شروع آن هستیم باید به همه شهرستان‌های استان تسری داده شود.

وی افزود: آنچه که امروز مورد پسند سپاه است، استفاده درست از ظرفیت‌های ممکن با همکاری ارگان‌های دولتی در زمینه‌ کار فرهنگی فاخر است که نمونه بارز و مبرای آن برگزاری کنگره ۵۴۰۰ شهید استان است.

سردار رجبی درادامه تصریح کرد: طرح ندای فطرت باید به صورت تبیینی به ادارات و ارگان‌های دولتی معرفی و اجرا شود.

وی خاطرنشان کرد: خیر و برکت در انجام کارهای فرهنگی بسیار زیاد است و این خود می‌تواند باعث خیر و برکت باشد.

فرمانده سپاه کردستان در ادامه اذعان کرد: اگر برنامه و کاری برای شهدا صورت گرفته، نباید به آن اکتفا کنیم چرا که شان و منزلت شهدا خیلی بیشتر از آن است که ما بتوانیم برای آنها کاری صورت دهیم.

سردار رجبی در ادامه گفت: متاسفانه در بسیاری از مسؤولیت‌ها کارهای فرهنگی طبق هرآنچه که باید انجام نمی‌شود و این می‌تواند آسیب‌هایی را به حوزه فرهنگی وارد کند.

در ادامه، مسؤول بسیج جامعه زنان سپاه بیت‌المقدس کردستان افزود: طرح ندای فطرت در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری در گام دوم انقلاب درباره حجاب و زندگی ایرانی اسلامی تبین شده است.

 

بتول سرکانی تصریح کرد: طرح ندای فطرت را از ابتدای سال جاری به کمک پایگاه‌های بسیج و همکاری بسیجیان در مراکز و محلات مختلف شهر سنندج معرفی کردیم.

سرکانی بیان کرد: در طول چند ماه گذشته مراسم‌های متفاوتی را در راستای تبیین و تحقق طرح ندای فطرت داشته‌ایم.

مسؤول بسیج جامعه زنان در پایان اظهار کرد: در طرح ندای فطرت کتابخانه‌ای با حدود۹۰۰ عنوان کتاب در حوزه‌های فرهنگی خانواده، سبک زندگی، تربیت فرزندان و …شروع به کار می‌کند.

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

17162مطلب نوشته است .Powered by WP Bannerize

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به طوفان نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

تاسیس 1393