ویژه‌برنامه‌های هفته ناجا در کردستان تشریح شد 


ویژه‌برنامه‌های هفته ناجا در کردستان تشریح شد

فرمانده انتظامی کردستان ویژه‌برنامه‌های هفته ناجا در این استان را تشریح کرد.

 

به گزارش خبرگنار طوفان نیوز از سنندج، سردار علی آزادی پیش از ظهر امروز در نشست خبری تشریح برنامه‌های هفته ناجا در کردستان در مصاحبه با خبرنگاران اظهار کرد: هر ساله از ۱۴ تا ۲۰ مهر ماه به نام هفته نیروی انتظامی نامگذاری شده است که امیدواریم اصحاب رسانه مانند گذشته در طول این هفته برنامه‌ها و عملکرد نیروی انتظامی را به اطلاع مردم برسانند.

وی به روزشمار هفته ناجا و برنامه‌های این هفته در استان اشاره کرد و گفت: دیدار با نماینده ولی فقیه در استان، عطرافشانی گلزارهای شهدا،  صبحگاه مشترک، نمایشگاه‌های مختلف به ویژه آسیب‌های اجتماعی با مشارکت جامعه دانشگاهی، تجلیل از بازنشستگان  و خانواده پرسنل نیروی انتظامی و کوهپیمایی و پیاده‌روی از جمله برنامه‌های هفته ناجا در استان است.

 

وی، دیدار چهره به چهره مسوولان انتظامی با مردم، برگزاری مانور موتورسیکلت‌سواران قانونمند، تشدید برگزاری ارائه آموزش‌های همگانی، ارائه خدمات مضاعف به شهروندان در مراکز خدمات درمانی و.. را از دیگر برنامه‌های هفته ناجا در استان کردستان ذکر کرد.

 

فرمانده انتظامی کردستان عنوان کرد: پلیس علاوه بر اقدامات سلبی اقدامات ایجابی را هم در دستور کار قرار داده که انتظار می‌رود مردم برای پیشبرد اهداف خود با نیروی انتظامی همراه باشند هر چند که همراهی مردم کردستان با این نیرو قابل ستایش است.

 

وی تصریح کرد: اگرچه فضای مجازی می‌تواند ظرفیتی برای رسیدن به توسعه باشد اما امروزه به یک تهدید تبدیل شده که مهم‌ترین دلیل آن عدم آشنایی مردم با این فضا و مخاطرات آن است.

 

آزادی گفت: هر چند اطلاع‌رسانی‌ در این خصوص انجام شده که معتقدیم کافی نیست و به همین منظور آموزش عمومی به عنوان یک هدف مهم از سوی انتظامی استان دنبال می‌شود و جامعه دانش‌آموزی و سایر اقشار مردم زیرپوشش این آموزش‌های قرار می‌گیرند.

 

وی اظهار کرد: بحث آموزش‌های عمومی نیز به همت واحدهای تخصصی پلیس از طریق رسانه‌ ملی و سایر رسانه‌ها از رویکردهای نیروی انتظامی در کردستان است.

 

فرمانده انتظامی استان کردستان تاکید کرد: تاثیرات این آموزش‌ها باید در بستر جامعه خود را نشان دهد، چون این زیبنده جامعه نیست که بعد از ارائه این آموزش‌، افرخدی شیاد اقدام به کلاهبردی کنند.

 

وی اذعان داشت: تنها نیرویی که در شهرها، روستاها، جاده‌ها و غیره همواره حضور دارد نیروهای انتظامی است و همین موضوع موجب شده تعامل بیشتری با مردم داشته باشند.

 

آزادی تصریح کرد: این ارتباط تنگاتنگ نیروی انتظامی با پلیس موجب می‌شود برنامه‌های خاصی در راستای ارتقای نحوه برخورد با مردم برای مجموعه برگزار شود.

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

17047مطلب نوشته است .Powered by WP Bannerize

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به طوفان نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

تاسیس 1393