عرضه نرم افزاری برای شغل یابی با نام کار پایه 


عرضه نرم افزاری برای شغل یابی با نام کار پایه

تیمی از محققان با پیاده سازی نرم افزاری در حوزه اشتغال توانستند بیش از ۲ هزار شغل برای متخصصان و نیروهای توانمند ایجاد کنند که به گفته آنها حدود ۳ تا ۴ هزار کاربر به شغل ثابت دست پیدا کردند.

 

به گزارش خبرنگار طوفان نیوز؛ محمدامین صمدی، مجری طرح اپلیکیشن کارپایه در مراسم رونمایی از این اپلیکیشن در گفت وگو با خبرنگارسروش خبر گفت: اپلیکیشن کارپایه بزرگترین سامانه هوشمند خدمات و مشاغل کشور است که هدف اصلی آن توسعه اشتغال در کشور به وسیله تسهیل در برقراری ارتباط میان متخصصان و کارفرمایان است.

 

صمدی، مزیت این نرم افزار را دارا بودن سیستم یکپارچه و جانشینی مدرن برای راه های قدیمی و روش های سنتی مانند روزنامه ها و مجلات استخدامی دانست و ادامه داد: دسترسی راحت و رایگان بودن آن از دیگر مزایای این نرم افزار به شمار می رود، ضمن آنکه ”کارپایه” تنها بستری است که کارفرمایان می توانند از بین ۶ هزار عنوان شغلی، عنوان شغلی مورد نیاز خود را جستجو کرده و نزدیک و دورترین افرد را روی نقشه مشاهده کنند و به رزومه، شماره تلفن و عکس کارجویان دسترسی داشته و در کمتر از چند ثانیه می توانند ده ها نفر را روی نقشه مشاهده کنند.

 

وی با بیان اینکه این نرم افزار ارزان ترین سیستم هوشمند خدمات و مشاغل برای کارجویان است، اظهار کرد: از هیچ کدام از طرفین کار فرما و متخصص کمیسیون و درصدی دریافت نمی شود و کارفرمایان می توانند چه از طریق تماس تلفنی مستقیم و چه ایجاد پیام با متخصصان در ارتباط باشند.

 

مجری طرح، کاهش هزینه های ایاب و ذهاب، اشتغال زایی در شهرستان های دورافتاده و به صورت دورکاری، راه اندازی سامانه تاکسی و پیک اینترنتی را نیز بخشی از مزایای سامانه هوشمند کارپایه ذکر کرد. وی یادآور شد: تاکنون بیش از ۲ هزار شغل برای متخصصان و نیروهای توانمند از طریق این نرم افزار ایجاد شده است. صمدی خاطرنشان کردد: هم اکنون بیش از ۲۵۰ هزار کاربر ثبت نام کرده اند؛ همچنین حدود ۳ تا ۴ هزار کاربر به شغل ثابت دست پیدا کردند و حدود ۵ هزار کاربر به شغل پاره وقت رسیده اند.

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

16139مطلب نوشته است .Powered by WP Bannerize

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به طوفان نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

تاسیس 1393