نیروی هوایی پیشرو در خدمات درمانی 


نیروی هوایی پیشرو در خدمات درمانی

راه اندازی آی سی یو گامی دیگر در راستای ارائه خدمات درمانی بهتر است.

به گزارش خبرنگار طوفان نیوز ، «شهروز ناصری » رئیس اداره بهداشت و درمان نهاجا در نشست خبری اداره بهداشت، امداد و درمان نیروی هوایی ارتش اظهار کرد: مجموعه بهداشت و درمان نیروی هوایی ارتش در ایام اربعین امسال، ۵ سورتی پرواز انجام داد که ۱ سورتی آن از آبادان به شیراز و ۴ سورتی دیگر از ایلام به تهران بود.

وی افزود: در ایام اربعین امسال، سامانه‌های آی‌سی‌یو هوایی در هواپیماهای نیروی هوایی ارتش به نحوی طراحی و بکارگیری شدند که هیچ‌گونه اختلالی در روند پرواز ایجاد نکنند.

همچنین سرهنگ خلبان «محمد اکبری» معاون عملیات نیروی هوایی ارتش گفت:  معاونت عملیات نیروی هوایی ارتش سعی کرد در ایام اربعین حسینی ماموریت خود را در زمینه ترابری به نحو احسن انجام دهد.

وی افزود: با توجه به اینکه بخشی از پروازها در زمان شب انجام می‌شد سعی کردیم پروازها به نحوی انجام شود که با کمترین مشکل و آسیب همراه باشد.

همچنین سرهنگ «قربانعلی حقیقی» مسئول طب رزم اداره بهداشت و درمان نیروی هوایی ارتش در این نشست گفت: اداره بهداشت و درمان نهاجا از تاریخ ۱۶ تا ۲۹ مهر که مسئولیت ارائه خدمت به زائران اربعین حسینی را عهده‌دار‌ بود، بیش از ۸۲ هزار ویزیت و خدمت پزشکی را به زائران حضرت سیدالشهدا(ع) ارائه داد.

وی ادامه داد: در هر سورتی پرواز هواپیماهای ارتش در ایام اربعین، ۶ بیمار آی‌سی‌یو و ۲۰ بیمار با شرایط غیرخاص منتقل شدند.

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

16893مطلب نوشته است .Powered by WP Bannerize

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به طوفان نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

تاسیس 1393