با تسهیلات بانک ملی ایران از کالای ایرانی حمایت کنید 


با تسهیلات بانک ملی ایران از کالای ایرانی حمایت کنید

شما می توانید با خرید کالای ایرانی از طریق دریافت تسهیلات فروش اقساطی خرید کالای مصرفی داخلی از بانک ملی ایران، علاوه بر رفع احتیاجات خانوار، گامی در جهت حمایت از کارگر ایرانی، بازار اشتغال کشور و رونق تولید داخلی بردارید.

 

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، بانک ملی ایران با تاکید بر توان تولید داخلی و در راستای حمایت از بازار اشتغال، از ابتدای سال جاری تا پایان شهریورماه بالغ بر سه هزار و ۵۸۸ میلیارد ریال تسهیلات فروش اقساطی برای خرید کالای داخلی در ۲۶ هزار و ۸۵۳ فقره پرداخت کرده است.

 

این بانک در سال گذشته نیز تعداد ۸۲ هزار و ۲۰ فقره تسهیلات فروش اقساطی خرید کالای داخلی به ارزش هشت هزار و ۶۰۲ میلیارد ریال پرداخت کرده است.

 

همچنین بانک ملی ایران در نیمه نخست امسال، ۹۰ هزار و ۸۱۰ میلیارد ریال تسهیلات سرمایه در گردش برای حمایت از تولید و اشتغال در ۳۸ هزار و ۲۴ فقره توسط بانک ملی ایران پرداخت کرده است.

 

لازم به ذکر است، طی این مدت تعداد ۴۲۷ هزار و ۸۱۲ فقره تسهیلات نیز به صورت فروش اقساطی، جعاله و مرابحه برای رفع نیازهای ضروری خانوار پرداخت شده است که ارزش این تسهیلات به ۱۳۱ هزار و ۴۷۵ میلیارد ریال می رسد.

 

 

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

16139مطلب نوشته است .Powered by WP Bannerize

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به طوفان نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

تاسیس 1393