بزرگترین رویداد نمایشگاهی صنعت مبلمان کشور در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران برگزار می شود 


بزرگترین رویداد نمایشگاهی صنعت مبلمان کشور در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران برگزار می شود

بیست و  نهمین  نمایشگاه بین‌المللی مبلمان  منزل ونهمین نمایشگاه مبلمان و تجهیزات اداری تهران  بطور همزمان بزگزار می شود.

به گزارش طوفان نیوز ،با توجه به شعار امسال که سال رونق تولید نام گرفته،بزرگترین رویداد نمایشگاهی صنعت مبلمان کشور از چهارم لغایت هفتم دی ماه امسال به مدت ۴ روز در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی تهران  برگزار میشود و طی این مدت پذیرای حضور علاقمندان خواهد بود.

 

بر اساس این گزارش، در این نمایشگاه   که با مجوز رسمی  سازمان توسعه و تجارت  و به همت مجموعه فیپکو  برگزار می شود ،مشارکت کنندگان داخلی و خارجی با به نمایش در آوردن آخرین و جدید ترین تجهیزات خود با یکدیگر به رقابت می پردازند.

 

یاد آور می شود: این دو نمایشگاه ،یکی از بزرگترین و مهمترین نمایشگاه ها در حوزه مبلمان در خاورمیانه به حساب می آیند و در این دو نمایشگاه علاوه بر تولیدکنندگان ایرانی، تولیدکنندگان بین المللی نیز حضور پر رنگی خواهند داشت.

 

گفتنی است مشارکت کنندگان از سراسر کشور جهت حضور و دریافت غرفه می توانند  با شماره تلفنهای ۸۸۶۱۵۷۹۷ تماس و  یا با مراجعه به سایتwww.persiafipco.comاطلاعات لازم را دریافت نمایند.

 

صنعت مبلمان کشورمان با پیشینه ۴ هزار ساله از پتانسیل بسیار بالای اشتغالزایی برخوردار است و با کمی حمایت می‌تواند به یکی از صنایعی تبدیل شود که ضمن اشتغالزایی، درآمدزایی خوبی هم در حوزه ارزی و ریالی در پی داشته باشد.

 

در حال حاضر در کل کشور بیش از ۵۰ هزار واحد صنفی تولیدی در این صنعت فعال هستند که برای بیش از ۱۱۷ هزار نفر در این کارگاه‌ها امکان اشتغال زایی فراهم شده است. این مسئله در حالی است که مهمترین فعالان بازار و صنعت مبلمان ایران کارگاه‌های کوچکی هستند که در گوشه و کنار ایران به کار مشغولند.

 

بازار مبلمان ایران سالانه بیش از ۳۰ هزار میلیارد تومان گردش مالی دارد و در حال حاضر ارزش صادراتی کشورمان در این حوزه سالانه ۲۵ میلیون دلار برآورد شده  است.

 

صنعت مبلمان در سراسر جهان به عنوان یکی از سودده‌ترین صنایع کوچک و زودبازده شناخته می‌شود. ارزش تولیدات جهانی این صنعت در سال ۲۰۱۵ حدود ۴۳۷ میلیارد دلار و ارزش تجارت بین المللی آن ۱۴۷ میلیارد دلار بوده است. سهم آسیا از این بازار جهانی ۳۰ درصد و از این بازار تنها ۳ درصد متعلق به کشورمان است.

 

در پایان یادآور می شود ،مشارکت کنندگان از سراسر کشور جهت حضور و دریافت غرفه می توانند  با شماره تلفنهای ۸۸۶۱۵۷۹۷ تماس و  یا با مراجعه به سایتwww.persiafipco.comاطلاعات لازم را دریافت نمایند.

 

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

17027مطلب نوشته است .Powered by WP Bannerize

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به طوفان نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

تاسیس 1393