رونمایی از دو اپلیکیشن زودباز و زودیافت با حضور مسوولین 


رونمایی از دو اپلیکیشن زودباز و زودیافت با حضور مسوولین

 

 

در هفتم آذر ماه ۹۸ دراولین همایش تخصصی صنعت پلاستیڪ با پویش  فرهنگ بازیافت پلاستیڪ حفظ چرخه تولید و محیط زیست صورت گرفت/  رونمایی از دو اپلیڪیشن  زودباز  و  زودیافت با حضور مسوولین

به گزارش خبر نگار طوفان نیوز؛ بعد از گذشت ۲۹ ماه تلاش شبانه روزی جوانان و مجاهد کشور در تبیین گام دوم انقلاب، از دو اپلیڪیشن  زودباز  و  زودیافت  دراولین همایش تخصصی صنعت پلاستیڪ و با حضور مسوولین کشوری و لشکری رونمایی شد.

دو اپلیڪیشن #زودباز    و #زودیافت# یکی از مجموعه های تکمیلی دیجیتال در پویش#فرهنگ_بازیافت_پلاستیک حفظ چرخه تولید و محیط زیست می باشد که توسط مهندسان جوان ڪشور ، جناب آقایان ، رسول تمیزی ،محمد مهدی تنها، امیرڪیانی، طراحی و عرضه گردیده است.

در این همایش ڪه در سالن بین المللی  همایش  ایرانیان  و با حضور دو هزار مدعو برگزار شد،مدیرعامل شرڪت نیڪ پلاستیڪ تمیزی به عنوان  لیدر اصلی طرح #زودباز با اشاره به ڪمڪ به محیط زیست  توسط نهادی شدن این طرح و  همه گیر شدن در ڪشور  و ڪمڪ به اقشار ڪم در آمد و متوسط جامعه و بڪارگیری افراد ڪم توان جسمی در شرڪت نیڪ پلاستیڪ سبزینه  اشاره و خاطر نشان کرد: ما گام دوم انقلاب را در تبیین #فرهنگ_بازیافت_پلاستیڪ_  حفظ چرخه تولید و محیط زیست  و ایجاد بیش از پانزده هزار شغل در ڪشور در گام  نخست  برداشتیم.

مهندس  رسول تمیزی، گفت:  ڪارخانه نیڪ پلاستیڪ تمیزی در سال ۱۳۸۸ فعالیت خود را در زمینه تولید انواع ظروف یڪبار مصرف بهداشتی از جنس پلی پروپیلن (pp) با اخذ مجوزهای لازم از وزارت بهداشت و درمان آغازڪرد، این مجموعه جهت سهولت در تامین خواسته ها و رفع نیاز مصرف ڪنندگان گرامی و به پاس همراهی همیشگی و نیز انتخاب ما به عنوان تامین ڪننده اصلی انواع ظروف و محصولات یڪبار مصرف بهداشتی، گام های موثر و محڪمی جهت دسترسی سریع تر و آسان تر شما عزیزان به محصولات برداشته است.

وی در ادامه بیان ڪرد: ڪارخانه نیڪ پلاستیڪ تمیزی وظیفه تولید، توزیع و پخش عمده انواع ظروف و محصولات یڪبار مصرف بهداشتی (pp) و ارسال در اسرع وقت به سراسر نقاط ڪشورعزیزمان ایران را بر عهده دارد.

تمیزی در ادامه خاطر نشان ڪرد: همچنین فروشگاه اینترنتی (سایت) نیڪ پلاستیڪ تمیزی به خرید و فروش آنلاین انواع ظروف، لوازم و محصولات یڪبار مصرف pp ، ps ، pet ، ڪاغذی ، پلاستیڪی ، گیاهی ، فومی ، فانتزی ، آلومینیومی ، ڪریستالی ، طلقی ، لوڪس و جدید و نیز فروش انواع دستگاه های تولید ظروف یڪبار مصرف با ڪمترین قیمت ها می پردازد،  درج تصاویر، توضیحات (معرفی هر محصول، موارد ڪاربرد و استفاده هر محصول، مزایا، ذڪر ویژگی ها و مشخصات ظاهری هر محصول و …) با پشتیبانی آنلاین (پاسخگویی، راهنمایی و دریافت سفارشات) از ویژگی های این فروشگاه اینترنتی است.مدیرعامل شرڪت تمیزی در پایان خاطر نشان ڪرد: نیڪ پلاستیڪ تمیزی امروزه توانسته است با تنوعی بسیار گسترده، انواع ظروف، لوازم و محصولات یڪبار مصرف را با برترین ڪیفیت ها و ڪمترین تعرفه ها در اسرع وقت برای مصرف ڪنندگان گرامی فراهم آورد و وظیفه ای هر چند ڪوچڪ اما شایسته، در راه تامین نیازهای هموطنان گرامیمان ایفا نماید.

در این رویداد رئیس سازمان محیط زیست گفت:جناب آقای تمیزی با افتخار و فراغ بال  درڪنار شما و طرح شما خواهیم بود  و هر ڪمڪی از دست این جانب و همڪاران،  بر بیاید  انجام می‌دهیم.

عیسی کلانتری در ادامه خاطر کرد: همگی باید به فریاد محیط زیست برسیم.و،،،  با توجه  به  بحرانی  بودن  شرایط محیط زیست ڪشور  نیاز مبرم به داشتن جوانانی  با سیاست های ڪاری برای حفظ محیط زیست داریم ..این طرح ڪه مهم ترین ڪار آن ڪمڪ به محیط زیست  و افراد ڪم در آمد است می‌تواند  تحولی عظیم را در تولید و اشتغالزایی با پتانسلی بالا  را داشته  باشد.

این طرح با حمایت مالی شرکت های نیک پلاستیک تمیزی،فرداد پلاست،ویتامینه علی بابا و شرکت پیش رو پلاستیک خویدک به مرحله بهره برداری رسید.

# فرهنگ_بازیافت_پلاستیڪ#زودباز#زودیافت#رسول_تمیزی#محمد_مهدی_تنها#شرڪت_نیڪ_پلاستیڪ_سبزینه#امیرڪیانی#محیط_زیست#دڪتر_عیسی_ڪلانتری#هفتم_آذرماه_فرهنگ_بازیافت_پلاستیڪ#حفظ_چرخه_تولید_و_محیط_زیست#

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

17027مطلب نوشته است .Powered by WP Bannerize

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به طوفان نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

تاسیس 1393