اخبار بانک ملی 


اخبار بانک ملی

رشد و شکوفایی اقتصادی با نقش محوری بانک ها در حرکت چرخ تولید

عضو هیات مدیره بانک ملی ایران بر خنثی سازی تحریم ها با تلاش در سنگر اقتصادی کشور تاکید کرد و گفت: امروز باید تحریم ها را به فرصت تبدیل کنیم که این امر با تلاش مضاعف در سنگر اقتصادی کشور حاصل می شود.

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، محمود شایان در جلسه بررسی عملکرد اداره امور شعب استان هرمزگان که با حضور سعداله عیسی زاده مدیر امور حوزه مدیریت و روابط عمومی و فرهاد معقول مدیر امور شعب منطقه ۲ کشور برگزار شد، با بیان اینکه کسب رضایت مشتریان مهم ترین عامل دستیابی به منابع در بانک است، افزود: باید به سمت کارمزد محوری حرکت کنیم و صدور ضمانتنامه از جمله این فعالیت هاست.

وی در ادامه با اشاره به نامگذاری سال رونق تولید از سوی مقام معظم رهبری، نقش بانک ها در حرکت چرخ تولید را موجب رشد و شکوفایی اقتصادی کشور عنوان کرد.

سعداله عیسی زاده مدیر امور حوزه مدیریت و روابط عمومی نیز توجه بانک ملی ایران به خدمات خاص و ویژه حوزه بانکداری دیجیتال مانند پیام رسان اجتماعی و رمز یکبار مصرف را وجه تمایز این بانک در نظام بانکی دانست. همچنین خواستار اهتمام ویژه کارکنان جهت ترغیب مشتریان به استفاده از خدمات بانکداری دیجیتال به ویژه اپلیکیشن ۶۰ شد.

فرهاد معقول مدیر امور شعب منطقه دو کشور بانک نیز در این مراسم استفاده بیشتر از ظرفیت های استان هرمزگان را ضروری دانست و به تشریح عملکرد این استان در بین شعب منطقه دو کشور پرداخت.

 

ماهنامه شماره ۲۶۸ بانک ملی ایران منتشر شد

ماهنامه آموزشی – خبری شماره ۲۶۸ بانک ملی ایران با بررسی پرونده «ارزیابی عملکرد؛ رویکردی فعال به بهره وری» منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، در این شماره از ماهنامه، گزارشی از دیدار صمیمی دکتر محمدرضا حسین زاده مدیرعامل بانک با کارکنان دانشجو همزمان با روز دانشجو و همکاران فعال در فضای مجازی منتشر شده است.

همچنین مدیر امور طرح و برنامه بانک از ارزیابی همزمان عملکرد صف و ستاد سخن گفته و ارتباط دو سویه عملکرد و نظام پاداش دهی در گفت و گو با همکاران بررسی شده است.

میزگرد مسئولان اداره کل رفاه و درمان بانک نیز از دیگر بخش های این شماره ماهنامه است که در آن خدمات درمانی، بیمه کارکنان، دغدغه های همکاران و… مورد بررسی قرار گرفته اند.

در این شماره همچنین گفت و گویی با معاون اداره کل تحقیقات و نوآوری درخصوص عبور از بودجه ریزی سنتی داشتیم و پای صحبت ها و دغدغه های رییس شعبه موفق دزفول، رییس اداره امور شعب استان خراسان رضوی، رییس اداره امور شعب غرب تهران و همکار اداره امور شعب استان آذربایجان شرقی نشستیم. دید و بازدید از اداره کل مدیریت استراتژیک و شنیدن دغدغه های همکاران این اداره نیز از دیگر بخش های ماهنامه است.

ماهنامه آموزشی – خبری بانک ملی ایران قدمتی ۸۶ ساله دارد که این شماره، در ۸۰ صفحه منتشر شده است و در همه واحدهای صف و ستاد بانک در سراسر کشور توزیع می شود.

امکان دریافت این ماهنامه از طریق پورتال خبری بانک ملی ایران فراهم است.

 

هدایت ۴۵ میلیون تراکنش اینترنتی مشتریان بانک ملی ایران به سوی رمز دوم یکبار مصرف

در هر ماه بین ۴۰ تا ۴۵ میلیون تراکنش اینترنتی توسط حدود ۱۰ میلیون کارت نزد مشتریان بانک ملی ایران صورت می گیرد که از این پس مشتریان باید جهت انجام آن از رمز دوم یکبار مصرف استفاده کنند.

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، امروزه تراکنش های اینترنتی، از شارژ تلفن های همراه اعتباری گرفته تا پرداخت قبوض و واریز پیش پرداخت خرید خودرو به اجزای جدایی ناپذیر زندگی تبدیل شده اند.

همه این خریدهای ریز و درشت هم تنها و تنها با رمز دوم کارت بانکی امکان پذیر است و از این رو تضمین امنیت این تراکنش ها الزامی است.

بانک ملی ایران به این منظور اپلیکیشن ۶۰ را در اختیار مشتریانش گذاشته تا با تولید و استفاده از رمز یکبار مصرف، امنیت تراکنش های اینترنتی خود را تامین کرده و راه های سوء استفاده احتمالی از این فرایند را ببندند.

دریافت، نصب و راه اندازی این اپلیکیشن رایگان و ساده است. مشتریانی که از گوشی های هوشمند استفاده نمی کنند نیز می توانند از کد دستوری #۶۰*۷۳۷* رمز دوم یکبار مصرف را دریافت کنند.

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

16876مطلب نوشته است .Powered by WP Bannerize

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به طوفان نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

تاسیس 1393