مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی در حاشیه برگزاری نمایشگاه های مبلمان خبرداد: حضور ۲۰۰ شرکت تولید کننده مبلمان اداری و منزل در نمایشگاه مبلمان امسال 


مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی در حاشیه برگزاری نمایشگاه های مبلمان خبرداد: حضور ۲۰۰ شرکت تولید کننده مبلمان اداری و منزل در نمایشگاه مبلمان امسال

مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران از برگزاری نمایشگاه  های مبلمان ایران در حاشیه جام جهانی فوتبال قطر به منظور تجهیز ۴۰۰ هتل این کشور خبر داد.

بهمن حسین زاده در حاشیه افتتاح بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی مبلمان منزل و نهمین نمایشگاه بین المللی مبلمان اداری گفت: حدود ۲۰۰ شرکت تولید کننده مبلمان اداری و منزل در این نمایشگاه حضور دارند و نسبت به سال قبل این نمایشگاه ها رشد ۵۰ درصدی داشته اند.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت افزود: صنعت مبلمان حدود ۸ درصد از اشتغال کشور را تامین می کند و ۶۰  هزار واحد تولید کننده مبل در کشور فعال هستند و همه این ها گواه جایگاه ویژه صنعت مبلمان در اقتصاد ایران است.

حسین زاده با اظهار این مطلب که تولیدات مبل ایرانی در حد و اندازه های رقابت با کشورهای خارجی است، خاطرنشان کرد: ما آمادگی خود را برای برگزاری نمایشگاه های مبل ایرانی در کشورهای همسایه اعلام می کنیم و مطمئنا خلاقیت تولیدکنندگان مبل ایران در حوزه های مختلف بسیار بالاست.

وی از برگزاری نمایشگاه مبلمان ایران در کشور قطر در حاشیه جام جهانی فوتبال خبر داد و گفت: طبق مصوبه شورای معاونین وزارت صنعت، معدن و تجارت کشور نمایشگاه های مبلمان ایرانی را به منظور تجهیز هتل های قطر در زمان جام جهانی فوتبال برگزار خواهیم کرد تا نسبت به تجهیز ۴۰۰ هتل میزبان جام جهانی در قطر اقدام کنیم.

مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران ابراز امیدواری کرد تا تولیدکنندگان مبلمان ایرانی بتوانند بیش از پیش در زمینه برندسازی گام بردارند که تاثیر بسزایی در زمینه افزایش میزان صادرات فرنیچر داشته باشند.

 

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

16855مطلب نوشته است .Powered by WP Bannerize

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به طوفان نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

تاسیس 1393