اخبار بانک ملی 


اخبار بانک ملی

بازدید عضو هیات مدیره از شرکت تولیدی صنعتی اتحاد موتور

محمود شایان عضو هیات مدیره بانک ملی ایران ،علی موسوی زاده مدیر امور اعتباری، عباس پیروزی رئیس اداره کل بررسی طرح ها و محمدرضا محمود پناه سرپرست اداره کل اعتبارات از شرکت تولیدی صنعتی اتحاد موتور و کارخانه آن بازدید کردند

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران در این بازدید محمود شایان عضو هیات مدیره، بر حمایت از تولید و رونق کسب و کار تاکید کرد.

محمود شایان ضمن اشاره به کمک به ایجاد کسب و کارهای جدید و حفظ کسب و کارهای کنونی اظهار داشت: بانک ملی ایران هر جا که لازم باشد با تمام توان در جهت حمایت از تولید و اشتغال و تولید کشور گام خواهد برداشت.

گفتنی است این شرکت در تولید انواع موتورها و مجموعه لوازم خودرو فعالیت دارد و دارای ۲ سایت مجزا شامل بخش های مختلف خط تولید، مونتاژ، پرس، قالب سازی، انبار می باشد که هر دو بخش ها فعال و درحال تولید بوده است.

«ملی شو ۳» را آنلاین ببینید

تنها دو روز دیگر، مشتریان، مخاطبان و علاقه مندان به فناوری می توانند یکی از بزرگترین رویدادهای حوزه بانکداری الکترونیک را تحت عنوان «ملی شو ۳» شاهد باشند.

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، در این رویداد قرار است تازه ترین دستاوردهای بانک ملی ایران در حوزه بانکداری نوین به نمایش درآید.

«ملی شو ۳» گرچه با حضور تعداد مشخصی خبرنگار، فعالان نظام بانکی و مسئولان ارشد کشوری برگزار می شود، اما همه مشتریان و مخاطبان می توانند این رویداد را به صورت زنده تماشا کنند.

صفحه بانک ملی ایران در آپارات به نشانی https://www.aparat.com/BankMelli1307 و نیز اینستاگرام بانک به نشانی https://www.instagram.com/bankmelli1307/ روز دوم بهمن از ساعت ۱۵ در انتظار بینندگان این رویداد بزرگ خواهند بود.

 

یک هزار و ۲۰۰ بنگاه اقتصادی کوچک و متوسط از بانک ملی ایران وام گرفتند

در هشت ماه ابتدای امسال بیش از یک هزار و ۲۰۰ بنگاه اقتصادی کوچک و متوسط از بانک ملی ایران تسهیلات دریافت کردند.

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، این بانک با هدف حمایت از بازار کسب و کار بنگاه های اقتصادی کشور، بالغ بر ۱۶ هزار و ۷۰۳ میلیارد ریال تسهیلات در ۴۳۹ فقره از ابتدای امسال تا پایان آبان ماه به بنگاه های کوچک و متوسط پرداخت کرده است.

همچنین بانک ملی ایران تعداد یک هزار و ۲۸۸ فقره تسهیلات به مبلغ بیش از شش هزار و ۴۲۷ میلیارد ریال طی هشت ماه ابتدای سال جاری در برنامه اشتغال فراگیر از آغاز سال ۹۷ تاکنون پرداخت کرده است.

در مدت مذکور همچنین بانک ملی ایران تعداد ۲۸ فقره تسهیلات ریالی از محل منابع داخلی خود به ارزش ۱۰ هزار و ۴۴۳ میلیارد ریال در حوزه های انتقال برق، احداث نیروگاه برق، خدمات بانکرینگ، صنایع نساجی، احداث مجتمع خدماتی و درمانی، احداث پارک آبی، تولید الیاف، تولید و پخش دارو و تولید مکمل های دارویی و… مصوب کرده است

«سامانه ۶۰» برای ارائه رمـز یکبـار مصـرف ملـی کـارت ، بانــک آفیســر، دسـتگاه VTM، دسـتگاه CRS، ملـی فانـد، ملـی بـازار، ســکوک، ویــدئو بــام و روبـات آلفـا بخشی از محصولات و خدمات معرفی شده در دوره های قبل ملی شو است.

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

16245مطلب نوشته است .Powered by WP Bannerize

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به طوفان نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

تاسیس 1393