پیام تسلیت مدیرعامل بانک صنعت و معدن به مناسبت درگذشت آقای نصیریان 


پیام تسلیت مدیرعامل بانک صنعت و معدن به مناسبت درگذشت آقای نصیریان

 

 

 

 

 

دکترحسین مهری مدیرعامــل بانــک صنعــت و معــدن بــه مناســبت درگذشـت مرحوم مغفور جواد نصیریان معاون روابط عمومی ایــن بانــک، پیام تسلیتی صــادر کــرد. در این پیام آمده است:

“انا لله و انا الیه راجعون”

خبر درگذشت ناگهانی همکار عزیزمان جناب آقای جواد نصیریان از کارکنان خدوم این بانک، موجب تأسف و تأثر عمیق اینجانب گردید.

زنده یاد جواد نصیریان سالها در مسیر خدمت بی‌منت به بانک صنعت و معدن و پیشبرد اهداف سازمانی این مجموعه تلاش کرد و برای همه همکاران ، نمونه انسانی دلسوز، متعهد و اخلاق مدار بود که در طول حیات خود با تخصص و بینشی ارزشمند، منشاء خدمات مؤثر و ماندگاری گردید.

انسان شریفی از میان ما رفت که اهتمامی شایسته و جدی در اعتلای فرهنگ سازمان داشت و دارای ذوق ادبی، طبع شعر و قلمی شیوا بود و بی شک فقدانش ضایعه ای غیر قابل جبران برای این بانک است.

اینجانب با اندوهی فراوان و با پاسداشت این زحمات و تلاش ها، درگذشت این همکار گرانقدر را به تمامی همکاران گرامی و خانواده محترم آن مرحوم، تسلیت عرض می نمایم و برای روح آن فقید سعید، غفران واسعه الهی و برای بازماندگان، صبر و شکیبایی از درگاه ایزد منان مسئلت دارم.

.طوفان نیوز نیز درگذشت همکار گرامی اقای نصیریان را تسلیت عرض نموده و از خداوند منان برای روح ان مرحوم ارامش ابدی و برای خانواده ان عزیز از دست رفته طلب صبر  می نماید.

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

16370مطلب نوشته است .Powered by WP Bannerize

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به طوفان نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

تاسیس 1393