رئیس قوه قضائیه /مسئولان متخلف در پرونده زمین خواری لواسانات تحت پیگرد قرار گرفتند 


رئیس قوه قضائیه /مسئولان متخلف در پرونده زمین خواری لواسانات تحت پیگرد قرار گرفتند

رئیس قوه قضائیه با اشاره به پرونده موسوم به زمین خواری لواسانات گفت:مسئولان شهری متخلفی که در زمین‎خواری‌های آن منطقه نقش داشتند، تحت پیگرد قرار گرفتند.

‌به گزارش مهر، همزمان با فرارسیدن میلاد حضرت زهرا (س) و روز زن و مادر، رئیس قوه قضائیه با حضور در منزل شهیدان افراسیابی با مادر پنج شهید این خانواده دیدار کرد.

رئیس قوه قضائیه در این دیدار که در فضایی صمیمی صورت پذیرفت به تجلیل از صبر و مجاهدت و سرمایه‎گذاری عظیم این خانواده برای اعتلای انقلاب اسلامی پرداخت.

وی خطاب به مادر پنج شهید خانواده افراسیابی گفت: شما یکی از بزرگترین سرمایه گذاران این انقلاب هستید. سرمایه گذاری شما برای این انقلاب، تقدیم بهترین فرزندان این ملت بود. یقین داشته باشید ما تا نفس در بدن داریم اجازه نمی‌دهیم آثار خون مطهر فرزندان شما و سختی‌های که شما در فراغ این فرزندان کشیده‌اید، از بین برود.

حجت الاسلام و المسلمین رئیسی به وجود زمینه‌های برخی لغزش‌ها در مسئولیت و مدیریت اشاره کرده و افزود: در برخی مواقع هواهای نفسانی بر میثاقی که برخی با خدای خود بسته‌اند غلبه پیدا می‌کند و موجب آن می‌شود که خانواده شهدا که این سختی و مشقت را برای انقلاب کشیده‌اند، گله‎مند بشوند. چنان که شما مادر شهید با خود بگویید ما فرزندانمان را تقدیم کردیم تا علم دین و عدالت برپا بشود، ولی برخی صحنه‌ها با این هدف سازگاری ندارد.

رئیس قوه قضائیه افزود: ما تا جایی که قوت داریم، سعی می‌کنیم از این سرمایه گذاری بزرگ شما برای انقلاب حفاظت کنیم و اجازه ندهیم که این سرمایه گذاری از بین برود؛ و بدانید که این سرمایه‎گذاری از بین نخواهد رفت چرا که خون این شهدا متصل شده است به خون سیدالشهدا علیه السلام. مگر خداوند از خون سید الشهدا علیه السلام گذشت که از خون عزیزان شما بگذرد. ممکن است ناملایمتی‌هایی را ببینیم، اما آنچه باقی خواهد ماند صداقت پاکی و سرمایه گذاری بزرگ شما با تقدیم فرزندانتان است.

حجت الاسلام و المسلمین رئیسی همچنین در پاسخ به گلایه خانواده شهیدان افراسیابی درباره پرونده زمین‎خواری در منطقه لواسانات تاکید کرد: در این پرونده و پیرو گزارشاتی که به قوه قضائیه رسید، مسئولان شهری متخلفی که در زمین‌خواری‌های آن منطقه نقش داشتند، تحت پیگرد قرار گرفتند. درباره تصاحب بخش‌های از زمین پر وسعت کلاک هم گزارشاتی دریافت شد که با اقدام قوه قضائیه کل این زمین در منطقه کلاک از دست افراد متخلف باز پس گرفته شده و به بیت‌المال بازگردانده شد.

در این دیدار مادر شهیدان افراسیابی از اقدامات قوه قضائیه تجلیل کرد و گفت: از زمانی که شما در قوه قضائیه مسئولیت گرفته‌اید، مفاسد اقتصادی کمتر شده است. از شما می‌خواهیم برای برخورد با مفاسد و گرانی اقدام قاطع انجام دهید.

حجت الاسلام و المسلمین رئیسی در این دیدار دستور ویژه‌ای نیز برای پیگیری پرونده تخلف مطرح شده از جانب خانواده شهیدان افراسیابی در منطقه لواسانات صادر کردند.

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

16348مطلب نوشته است .Powered by WP Bannerize

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به طوفان نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

تاسیس 1393