مدیر کل امورفرهنگی و اجتماعی استانداری کردستان /اخلاق محوری ومردم داری پلیس موجب افزایش مشارکت مردم در تامین امنیت شده است 


مدیر کل امورفرهنگی و اجتماعی استانداری کردستان /اخلاق محوری ومردم داری پلیس موجب افزایش مشارکت مردم در تامین امنیت شده است

گروه استان ها – کردستان – مدیر کل امورفرهنگی و اجتماعی استانداری کردستان با تقدیر از اقدامات پلیس در راستای تامین نظم و امنیت شهروندان گفت: اخلاق محوری ومردم داری پلیس موجب افزایش مشارکت مردم در تامین امنیت شده است .

به گزارش  طوفان نیوز از خبرنگار پایگاه خبری پلیس، دکتر “فرانک قدسی ” در جلسه تعاملی که با حضور سرهنگ “امیرهوشنگ حیدریان ” معاون اجتماعی فرماندهی استان برگزارشد، با بیان اینکه نیروی انتظامی بیشترین ارتباط را با مردم دارد، گفت:‌ اخلاق محوری، مردم داری و جامعه محوری نیروی انتظامی باعث افزایش مشارکت مردم با پلیس و محبوبیت این نیروی خدوم در جامعه شده است.

وی با تقدیر از کارکنان نیروی انتظامی استان ضمن اشاره به حجم کاری و اقدامات گسترده پلیس در طول سال خاطر نشان کرد: پلیس از دل مردم برخواسته و برای مردم تلاش می کند و همه باید قدردان زحمات نیروی انتظامی در سطح جامعه باشیم.

مدیر کل امورفرهنگی و اجتماعی استانداری کردستان با اشاره به اینکه از آنجایی که آموزش همگانی با مشارکت مردم همواره یکی از مهترین ارکان های مهم پیشگیری از آسیب های اجتماعی است، اظهار داشت: نقش کارشناسان آموزشی و مشاوره ای در پیشگیری از آسیب ها و جرائم در جامعه بسیار تاثیرگذار است.

خانم قدسی گفت: ارائه خدمات آموزشی و مشاوره ای می بایست کاملاً علمی و تخصصی باشد، تا انشاءالله روز به روز شاهد توفیقات روز افزون آنان در زمینه پیشگیری از آسیب ها و جرائم باشیم.

سرهنگ “امیرهوشنگ حیدریان ” معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان نیز در این دیدار با تقدیر از همکاری و تعامل خوب ادارات استان با پلیس در طرح فاصله گذاری اجتماعی افزود: نیروی انتظامی درکنار سایر دستگاه های اجرایی، از آغاز روزهای شیوع ویروس کرونا در سطح کشور با احساس مسئولیت و تلاشی مضاعف، تمامی مأموریت های محوله را برای مهار این ویروس به خوبی به انجام رسانیده و همواره تنها در پی ارائه خدمات مطلوب به شهروندان و جلب رضایتمندی آنان بوده اند.

وی اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی را یکی از ماموریت های نیروی انتظامی در کاهش و قطع زنجیره کرونا عنوان و تصریح کرد: پلیس استان کردستان با بهره گیری از تمامی ظرفیت های موجود، طرح فاصله گذاری اجتماعی را با محوریت محدودیت تردد خودروها، نظارت بر واحد های صنفی و غیره در دستور کار قرارداد که این موضوع خود بیانگر تلاش وافر حافظان نظم و امنیت جامعه، برای مقابله با بیماری کرونا و ارتقاء روز افزون سلامت همگانی شهروندان می باشد.

این مقام انتظامی با تاکید بر اینکه طرح فاصله گذاری اجتماعی با هدف قطع زنجیره بیماری کرونا در حال اجرا است اظهار داشت: اجرای این طرح که مطالبه عمومی است، مشارکت و همکاری همه شهروندان را می طلبد و امیدواریم شهروندان این موضوع را جدی گرفته و همچنان از هرگونه تردد و سفر غیر ضروری خودداری کنند.

سرهنگ حیدریان در ادامه به گزارشی از اقدامات مقابله ای پلیس در برخورد با متخلفان به امنیت و سلامت مردم اشاره و تصریح کرد : در اجرای این طرح با ۲۴۴ دستگاه خودرو متخلف برخورد قانونی شد.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان با اشاره به نظارت و کنترل ۱۲ هزارو ۹۶۱ واحد صنفی در اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی گفت: طی این مدت ۶۹۰ واحد صنفی که به توصیه ها و هشدار های کارشناسان توجه نکرده و مسائل بهداشتی را رعایت نکردند پلمب و از ادامه فعالیت آنان جلوگیری شد.

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

16717مطلب نوشته است .Powered by WP Bannerize

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به طوفان نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

تاسیس 1393