مراکز تعویض پلاک و دفاتر خدمات خودرویی کردستان به شهروندان ارائه خدمات می دهند 


مراکز تعویض پلاک و دفاتر خدمات خودرویی کردستان به شهروندان ارائه خدمات می دهند

گروه استان ها – کردستان- رئیس پلیس راهورفرماندهی انتظامی استان در مصاحبه خبری با خبرنگار مرکز صداوسیما از بازگشایی مراکز تعویض پلاک استان و دفاتر خدمات خودرویی با رعایت تدابیر طرح فاصله گذاری اجتماعی و اصول بهداشتی خبر داد.

به گزارش  طوفان نیوز از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ” برزو مرادی”در خصوص فعالیت مجدد مرکز تعویض پلاک و دفاتر خدمات خودرویی گفت: مراکز تعویض پلاک کردستان و دفاتر خدمات خودرویی شهرستان ها از روز شنبه ششم اردیبهشت ماه با اعلام طرح به صورت زوج و فرد ادامه فعالیت خواهند داشت.

وی افزود: در این رابطه به خودروهایی که رقم آخر پلاکشان زوج است در روز های زوج و خودروهایی که رقم آخر پلاکشان فرد است طی روزهای فرد در سراسر استان خدمات ارائه می شود.

رئیس پلیس راهور استان به منظور پیشگیری از افزایش شیوع بیماری کرونا از مراجعه کننده گان درخواست کرد درصورتی که دارای وکالتنامه مدت دار می باشند، باتوجه به شلوغی این مراکز در این ایام فعلاً از مراجعه به مراکزتعویض پلاک ودفاتر خودرویی اجتناب کنند ودرصورت لزوم مراجعه، موارد بهداشتی را رعایت کرده وخودکار شخصی به همراه داشته واز ماسک و دستکش استفاده شود تا مراجعین دچار مشکل نشوند.

سرهنگ”مرادی”خاطرنشان کرد: چنانچه بعضی افراد اقدام به خرید و فروش خودرو با وکالتنامه تعویض پلاک مدت‌دار کرده باشند در صورتی که زمان اعتبار وکالتنامه‌ها منقضی شده باشد، ارائه خدمات با وکالت نامه‌های فاقد اعتبار مغایر قانون بوده و امکانپذیر نیست.

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

16717مطلب نوشته است .Powered by WP Bannerize

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به طوفان نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

تاسیس 1393