روابط عمومی بانک مرکزی اعلام کرد/پرداخت تسهیلات یک میلیون تومانی به بیش از ۱۹ میلیون خانوار یارانه بگیر 


روابط عمومی بانک مرکزی اعلام کرد/پرداخت تسهیلات یک میلیون تومانی به بیش از ۱۹ میلیون خانوار یارانه بگیر

 

مدیرکل اعتبارات بانک مرکزی از پرداخت تسهیلات ده میلیون ریالی، به ۱۹ میلیون و ۳۶۰ هزار و ۶۴۸ سرپرست خانوار (جمعا” به مبلغ بیش از ۱۹۳ هزار میلیارد ریال ) از هفته گذشته تا کنون خبر داد.

به گزارش روابط عمومی بانک مرکزی، براساس اعلام مدیرکل اعتبارات بانک مرکزی، بانک های عامل تا ساعت ۱۳ روز پنج شنبه مورخ ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۹، از تعداد دو میلیون و ۲۶۶ هزار و ۲۶۳ فقره تسهیلات قابل پرداخت به یارانه بگیران (براساس فهرست اعلامی از سوی سازمان هدفمندسازی یارانه ها)، تعداد دو میلیون و ۲۵۱ هزار و ۶۴۴ فقره از تسهیلات موصوف را پرداخت (۹۹٫۳ درصد) کرده است.

همچنین امکان واریز مابقی تسهیلات یاد شده نیز به دلایلی از جمله مسدودی حساب، شماره حساب اشتباه، عدم سازگاری شماره حساب با کدملی ارسالی،نامعتبر بودن اطلاعات معرفی شده و سایر خطاها میسر نشده است. طبیعی است برخی از این موارد در هفته آتی با همکاری سازمان هدفمندسازی یارانه رفع می شود.

با احتساب تسهیلات پرداختی مرحله اول (هفته گذشته) تا کنون از تعداد ۱۹ میلیون و ۴۱۵ هزار و ۵۷۹ خانوار معرفی شده از سوی سازمان هدفمندسازی یارانه ها، تعداد ۱۹ میلیون و ۳۶۰ هزار و ۶۴۸ سرپرست خانوار تسهیلات ده میلیون ریالی را دریافت کرده‌اند.

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

17111مطلب نوشته است .Powered by WP Bannerize

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به طوفان نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

تاسیس 1393