مجموع مبتلایان از ۱۲۰ هزار نفر گذشت/ لرستان در وضعیت هشدار 


مجموع مبتلایان از ۱۲۰ هزار نفر گذشت/ لرستان در وضعیت هشدار

 

 

 

 

 

۲۷۰۵ نفر از بیماران مبتلا به کووید ۱۹ در وضعیت شدید این بیماری تحت مراقبت قرار دارند. تاکنون ۶۸۶ هزار و ۹۳۵ آزمایش تشخیص کووید ۱۹ در کشور انجام شده است.

شناسایی ۱۸۰۶ بیمار جدید کرونا/ مجموع مبتلایان از ۱۲۰ هزار نفر گذشت/ لرستان در وضعیت هشدارسخنگوی وزارت بهداشت گفت: مجموع مبتلایان کرونا در کشور به ۱۲۰ هزار و ۱۹۸ نفر رسید.

به گزارش طوفان نیوز «کیانوش جهانپور» سخنگوی وزارت بهداشت درباره آخرین آمار ابتلا به کرونا در کشور گفت: از دیروز تا امروز ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی یک هزار و ۸۰۶ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در کشور شناسایی شده است.

جهانپور گفت: مجموع بیماران کووید ۱۹ در کشور به ۱۲۰ هزار و ۱۹۸ نفر رسیده است. متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۵۱ بیمار کووید ۱۹ جان نیز خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۶ هزار و ۹۸۸ نفر رسید. خوشبختانه تاکنون ۹۴ هزار و ۴۶۴ نفر از بیماران، بهبودیافته و ترخیص شده‌اند.

سخنگوی وزارت بهداشت گفت: ۲۷۰۵ نفر از بیماران مبتلا به کووید ۱۹ در وضعیت شدید این بیماری تحت مراقبت قرار دارند.تاکنون ۶۸۶ هزار و ۹۳۵ آزمایش تشخیص کووید ۱۹ در کشور انجام شده است.

وی در پایان گفت: وضعیت خوزستان همچنان قرمز است و استان لرستان در وضعیت هشدار قرار دارد.

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

16746مطلب نوشته است .Powered by WP Bannerize

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به طوفان نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

تاسیس 1393