بانک صنعت و معدن سقف انتقال وجه کارت به کارت را تا ۶۰ میلیون ریال افزایش داد 


بانک صنعت و معدن سقف انتقال وجه کارت به کارت را تا ۶۰ میلیون ریال افزایش داد

مدیر روابط عمومی و امور مشتریان بانک صنعت و معدن اعلام کرد: در راستای اجرای بخشنامه جدید بانک مرکزی ج.ا.ا و با عنایت به روند صعودی و شروع موج دوم شیوع ویروس کرونا سقف انتقال وجه کارت به کارت در بانک صنعت و معدن تا ۶۰ میلیون ریال افزایش یافت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بانک صنعت و معدن، دکتر ترابی با بیان مطلب فوق اظهار داشت: جهت مدیریت، کنترل و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، اقدامات لازم در این بانک برای تسهیل استفاده مشتریان از درگاه‌های غیر حضوری و کاهش مراجعات حضوری به شعب و دستگاه‌های خودپرداز در دستور کار قرار گرفت.

دکتر ترابی تصریح کرد: سقف مجاز انتقال وجه کارت به کارت (شتابی و درون بانکی) از طریق درگاه‌های اینترنتی و خودپردازها از مبلغ سی میلیون ریال در هر شبانه‌ روز از مبدا کارت های این بانک به شصت میلیون ریال افزایش یافته است.

مدیر روابط عمومی و امور مشتریان این بانک خاطرنشان کرد: امکان تمدید تاریخ انقضاء کارت‌های بانکی بدون نیاز به مراجعه حضوری مشتری به مدت یک سال و تا اطلاع ثانوی بلامانع است و ضروری است، شعب اقدامات لازم برای احراز هویت غیرحضوری و اطلاع‌رسانی به مشتریان را به انجام رسانند.

وی در پایان تأکید کرد: رعایت مفاد بخشنامه بانک مرکزی در این خصوص تا اطلاع ثانوی لازم الاجرا بوده و بازگشت به وضعیت عادی با ابلاغ بانک مرکزی صورت خواهد پذیرفت.

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

17115مطلب نوشته است .Powered by WP Bannerize

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به طوفان نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

تاسیس 1393