سومین مجمع سالیانه مبین وان برگزار شد 


سومین مجمع سالیانه مبین وان برگزار شد

 

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت مبین وان کیش برگزار و در این مجمع علاوه بر تقسیم سود ۱۰۰ ریالی به ازای هر سهم، به تلاش این شرکت برای سوددهی بیشتر و  توسعه سبد محصولات قابل ارائه و خروج از تک محصولی اشاره شد.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت مبین وان کیش، مسعود وکیلی‌نیا،مدیرعامل مبین وان کیش در مجمع عمومی عادی سالانه شرکت که امروز با حضور بیش از ۵۸ درصد از سهامداران برگزار شد، با اشاره به مشکلاتی که شیوع کرونا در حوزه‌های اقتصادی ایجاد کرده است، گفت: با وجود شیوع کرونا و مشکلات اقتصادی ناشی از کرونا، شرکت مبینوان کیش توانست افق جدیدی در حوزه سوددهی و درآمدزایی ایجاد کند.

سوددهی بیش از ۵۰ درصدی در یک سال

وی با بیان اینکه امسال اهداف بالاتری را در راستای ارتقای درآمد عملیاتی و سود شرکت تعیین کردیم، افزود: مبین وان یک شرکت فعال در حوزه دیجیتال و ارزش افزود است که در در سال جاری به منظور افزایش بازدهی و سوددهی به سهامداران، فعالیت های نوینی را به پرتفوی کاری شرکت اضافه خواهیم کرد.

 

وکیلی نیا با اشاره به افزایش سود شرکت در یک سال گذشته، خاطر نشان کرد: با تلاش‌های صورت گرفته، درآمدهای عملیاتی سال ۹۷ از ۸۹میلیارد تومان به بیش از ۱۱۸ میلیارد تومان در سال ۹۸ افزایشیافت. همچنین سود خالص شرکت از ۷ میلیارد تومان در سال ۹۷ به حدود ۱۲ میلیارد رسید که نشانگر سود بیش از ۵۰ درصدی است.

مدیرعامل شرکت مبین وان کیش گفت: این موفقیت‌ها در سال جاری با همت و تلاش تمامی دوستان و همکاران ما در شرکت مبین وان محقق شده است در تلاشیم در راستای بهبود عملکرد توسعه سبد محصولات قابل ارائه و خروج از تک محصولی، به سبد محصولات قابل ارائه شرکت تنوع دهیم که تا کنون نیز اقدامات خوبی انجام شده است.

وکیلی نیا با اشاره به اینکه در سه ماهه پایانی سال ۹۸  به صورت ویژه در حوزه ارائه سرویس‌های مالی و فین تمرکز کردیم و انتظار داریم با برنامه هایی که در حال اجرایی شدن است سود خوبی نصیبسهامداران شود، خاطر نشان کرد: برای ارائه خدمات و توسعه فعالیت ها با چند شرکت داخلی و خارجی در حال رایزنی برای ارائه سرویس هایدیجیتال بر بسترهای متنوع و جدید هستیم.

ورودی جدی به محصولات دیجیتال بازی و سرگرمی

وی ورود جدی در بخش ارائه محصولات دیجیتال در  بازی و سرگرمی را از دیگر اقدامات شرکت مبین وان کیش عنوان کرد و گفت: در این بخش با مجوز هایی که برای ارائه خدمات در حوزه ویدیو داشتیم اقداماتی انجام شده و در حال ارائه بازی‌های دیجیتال در بازارهای داخلی و بین المللیهستیم.

وکیلی نیا درباره برنامه های شرکت در حوزه فین تک نیز گفت: پلتفرم های لازم برای ارائه خدمات فروش شارژ و پرداخت قبض مهیا شده و در حال ایجاد شرایط لازم برای ورود به تجمیع کنندگی فروش شارژ هستیم. همچنین در بخش SMSهای گروهی است که می تواند منابع درآمدی شرکت را به خوبی گسترش دهد و ارائه خدمات بر بستر دیتا سنتر نیز ورود کردیم که با برنامه‌هایی که هدف‌گذاری شده است، شرکت آیندهروشنی دارد و انتظار داریم در سال جاری شاهد رشد ۱۰۰ درصدی درآمد باشیم.

در پایان مجمع مبین وان پس از ارائه گزارش هیات مدیره و اعلام نظر حسابرس، سهامداران در مورد سرنوشت سود شرکت در سال مالی ۹۸تصمیم گرفتند و تقسیم سود بین سهامداران نیز از دیگر اقدامات اینمجمع بود، به طوری که به ازای هر سهم ۱۰۰ ریال سود پرداخت و مابقیسود حاصله برای گسترش فعالیت های مبین وان هزینه خواهد شد.

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

17027مطلب نوشته است .Powered by WP Bannerize

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به طوفان نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

تاسیس 1393