اخبار بانک ملی 


اخبار بانک ملی

معاون شعب بانک ملی ایران: کارکنان بانک، جهادگران واقعی بخش اقتصاد هستند

معاون شعب بانک ملی ایران با تاسی به شعار سال و همچنین اشاره به نوسانات اقتصادی موجود در کشور، کارکنان بانک را جهادگران واقعی بخش اقتصادی کشور عنوان کرد.

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، در همایش بررسی عملکرد اداره امور شعب شرق تهران که با حضور حسن مونسان معاون شعب بانک، اصلان کریمی مدیر امور شعب تهران، محمدرضا صدری رئیس اداره امور شعب شرق تهران، روسای حوزه‌ها و دوایر برگزار شد، عملکرد پنج ماهه این اداره امور در شاخص‌های سودآوری، جذب منابع، مدیریت مصارف و مطالبات و بانکداری مورد بررسی قرار گرفت.

در این همایش، حسن مونسان گام اول موفقیت در عرصه‌های جهادی و اقتصادی مانند امور بانکی را اعتقاد راسخ به وظیفه و اندیشه متعالی و عشق و ایمان به کار و فعالیت دانست و گفت: بی‌شک این موضوع در تمامی اعصار به ‌صورت سلسله مراتب از مدیران به کارکنان انتقال می‌یابد. گام‌ بعدی آگاهی و دانش، برنامه‌ریزی و در نهایت کنترل انجام امور است و انجام درست و مطلوب امور و وفاداری به جایگاه فعلی باید وظیفه ذاتی هر فرد باشد.

معاون شعب بانک ملی ایران وظیفه اصلی مدیران ارشد را ایجاد پویایی میان کارکنان، تقویت باورها و اعتقادات کارکنان، تغییر نگرش‌های سنتی، فرهنگ‌سازی، آموزش، ایجاد بینش صحیح، آگاهی، بصیرت و ایجاد حساسیت، نشان دادن مسیر درست و در نهایت کمک در راه رسیدن به اهداف عالیه بانک عنوان کرد.

مونسان همچنین عنوان کردن محدودیت‌ها را به عنوان نقطه شکست و عاملی برای عدم دستیابی به موفقیت عنوان و خواستار ارائه صحیح و مناسب محصولات بانک و معرفی مطلوب خدمات به مشتریان شد.

در ادامه این نشست، اصلان کریمی مدیر امور شعب تهران با اشاره به این که روند مستمر بهبود رتبه اداره امور شعب شرق تهران در سال جاری مرهون برنامه‌ریزی منسجم و تلاش‌های بی‌وقفه همکاران این اداره است، گفت: تلاش‌ خانواده بانک باید در راستای تحقق اهداف عالیه باشد و این مهم، جز با همدلی مجموعه کارکنان صف و ستاد، آموزش مفید و موثر، تجهیز کارکنان به دانش روز بانکداری و تعامل سازنده با مشتریان تاثیرگذار محقق نخواهد شد.

وی ضمن قدردانی از مشتریان اعتباری در ایفای تعهدات بانکی افزود: مشتریان ولی‌ نعمتان بانک‌ها هستند و ارائه خدمات مطلوب مورد نیاز مشتری از اولویت‌های مهم بانک ملی ایران است.

محمدرضا صدری، رئیس اداره امور شعب شرق تهران نیز با بیان اینکه تحقق اهداف این اداره امور علیرغم خروج بخش گسترده‌ای از منابع ارزان‌قیمت، بیانگر عزم جدی همکاران برای نیل به اهداف است، گفت: تجدید ساختار اداره امور، تشکیل کارگروه‌ پایش و بهبود مستمر اهداف ابلاغی، تشکیل کارگروه‌های تخصصی شاخص‌های عملکردی، رصد و کنترل روزانه وضعیت شعب و برگزاری جلسات مستمر هفتگی با شعب تابعه از اهم اقدامات انجام شده در این راستا هستند.

مونسان همچنین در نشستی صمیمانه با مشتریان اعتباری این اداره امور به بررسی مسائل و مشکلات پرداخت و هدف از برگزاری این جلسات را افزایش تعاملات سازنده فی‌مابین بانک و فعالان اقتصادی عنوان کرد.

همچنین مشتریان اعتباری نیز که از فعالان بخش اقتصادی تولید و صادرات بودند، خواستار رفع موانع تولید در حدود اختیارات بانک و طبق مقررات شدند.

در ادامه بازدید از شعب میدان امام حسین (علیه‌السّلام)، خیابان ری و بانک کارگشایی امیر کبیر و دیدار و گفتگو با همکاران شعب از دیگر برنامه‌های معاون شعب بانک بود.

 

 

حریرچی: عملکرد بیمارستان بانک ملی ایران در دوره شیوع کرونا قابل ستایش است

معاون کل وزارت بهداشت، عملکرد بیمارستان بانک ملی ایران در دوره شیوع کرونا را ستود.

حریرچی: عملکرد بیمارستان بانک ملی ایران در دوره شیوع کرونا قابل ستایش است

دکتر ایرج حریرچی در گفت و گو با خبرنگار روابط عمومی بانک ملی ایران با بیان این که بیمارستان بانک ملی ایران وظیفه مستقیمی برای ورود به حوزه درمان بیماران کرونایی نداشت، گفت: این بیمارستان با علاقه و ایثار وارد میدان مبارزه با کرونا شد و خدمت رسانی بسیار مناسبی هم انجام داد.

وی با اشاره به این که بیمارستان بانک ملی ایران دو بخش مجزا و یک بخش آی سی یو را در اختیار بیماران کرونایی قرار داده است، افزود: خدمات درمانی ارائه شده توسط این بیمارستان در دوره کرونا قابل ستایش است.

به گفته وی، کادر دانشکده پرستاری این بیمارستان نیز نقش مهمی در زمینه پیشگیری از شیوع کرونا در واحدهای بانک ملی ایران داشته است، به طوری که در زمینه آگاهی بخشی و غربالگری کارکنان و خانواده های آنها چه در زمینه کرونا و چه در بخش بیماری های زمینه ای اقدامات موثری انجام داده است.

مراسم تشییع پیکر شهید رضا گرجی، اولین شهید مدافع نظام سلامت بیمارستان بانک ملی ایران در محل بیمارستان این بانک برگزار شد.

 

تشییع پیکر اولین شهید مدافع نظام سلامت بیمارستان بانک ملی ایران

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران در این مراسم که با حضور دکتر محمد رضا حسین زاده مدیر عامل بانک، دکتر سید هادی میر هاشمی معاونت درمان دانشگاه شهید بهشتی، مسعود خاتونی عضو هیات مدیره ، حسینعلی سخندان مدیر امور بیمارستان و دانشکده پرستاری ، معاونین مدیر عامل ،مدیران ارشد و همچنین جمع کثیری از همکاران بیمارستان و بانک برگزار شد، مدیر عامل بانک طی سخنانی ضمن تقدیر از زحمات و تلاش های خستگی ناپذیر مجموعه کادر درمانی کشور و بخصوص بیمارستان بانک ملی ایران در جهت نجات جان بیماران و بویژه بیماران مبتلا به کرونا، اظهار داشت: همه ما تسلیم مشیت الهی هستیم و مشیت پروردگار بر این بود تا با وجود تمام تلاشی که پزشکان برای نجات جان این عزیز از دست رفته داشته اند، ولی با این حال ما این شهید عزیز و گرانقدر را تقدیم پیشگاه الهی و جامعه اسلامی بکنیم.

مدیر عامل افزود:ما شاهد هستیم که مدافعان سلامت بیمارستان بانک برای خدمت رسانی شایسته و صادقانه با به خطر انداختن جان خود و خانواده های خودشان جان بسیاری از بیماران و همکاران را نجات داده اند که این تلاش ها و زحمات جای بسی تقدیر و تشکر دارد.

وی در پایان ضمن قدردانی مجدد از مسئولان و کارکنان بیمارستان بانک گفت: در همه دوران ها به ویژه در دوران مقابله با شیوع ویروس منحوس کرونا از خودگذشتگی های کادر درمان ارزنده و ستودنی بوده است و زحمات این عزیزان هیچگاه فراموش نخواهد شد و حتما در تاریخ ثبت خواهد شد.

دکتر میرهاشمی نیز در این مراسم بیان داشت: شهادت این عزیز از دست رفته اندوه بزرگی را در جامعه بزرگ بانک ملی ایران و همچنین جامعه پزشکی و درمانی کشور برجای گذاشته است.

وی گفت: پرسنل درمان و کادر پزشکی کشور جان خود را در کف دست گرفته اند تا مردم بتوانند با آرامش و در صحت و سلامت زندگی کنند و امروز خدمات پیشرونده ، شایان و بزرگی که بیمارستان بانک ملی ایران به عنوان یکی از مهم ترین بیمارستان های کشور ارائه می کند بر کسی پوشیده نیست.

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

17037مطلب نوشته است .Powered by WP Bannerize

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به طوفان نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

تاسیس 1393