بازگشت چمران به ریاست شورای شهر تهران 


بازگشت چمران به ریاست شورای شهر تهران

chamran

 

 

 

 

 

 

مهدی چمران که سابقه 10 سال ریاست برشورای شهر تهران را دارد با 18 رای به عنوان رئیس شورای شهر تهران انتخاب شد .

به گزارش طوفان نیوز ، در دومین سال تشکیل شورای شهر تهران انتخابات هیات رییسه برگزار و مهدی چمران که سابقه ریاست بر شورای شهر دوم و سوم را داشت به عنوان دومین رییس شورای شهر چهارم برگزیده شد .

در این انتخابات احمد مسجد جامعی از سوی اصلاح طلبان کاندیدای ریاست شورا شده بود که با 13 رای ریاست شورا را به چمران واگذار کرد .

در سال نخست شورای چهارم مسجد جامعی با 16 رای و چمران با 15 رای به ریاست شورای شهر تهران رسید .

طلایی نایب رئیس شورای شهر شد

شایان ذکر است، احمد حکیمی پور و مرتضی طلایی نیز برای نایب رئیس شدن با هم رقابت کردند که در نهایت حکیمی پور 15 رای و طلایی 15 رای اخذ کردند و یک رای سفید بود به همین دلیل رای گیری دوباره برگزار شد که پس از رای گیری مجدد طلایی با 17 رای انتخاب شد.

براساس این گزارش، ساعی، راستگو، قناعتی، جدیدی و تندگویان نیز برای منشی اول و دوم کاندیدا شدند که در نهایت ابوالفضل قناعتی با 18 رای به عنوان منشی اول انتخاب شد. همچنین با توجه به مساوی شدن رای الهه راستگو و محمد مهدی تندگویان برای انتخاب منشی دوم رای گیری دوباره انجام و سرانجام راستگو با 16 رای به عنوان منشی دوم انتخاب شد.

در پایان انتخابات هیئت رئیسه نیز رضا تقی پور و اسماعیل دوستی برای سمت سخنگوی شورا کاندیدا شدند که تقی پور با 18 رای به عنوان سخنگو انتخاب شد. دوستی نیز 14 رای کسب کرد.

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email

درباره نویسنده

16893مطلب نوشته است .نوشتن دیدگاه

 

Powered by WP Bannerize

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به طوفان نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

تاسیس 1393